.

.

New
Ватерфорд Коновер 18/10 Нерѓосувачки Челик 65-Парче Сет, Услуга за 12

Ватерфорд Коновер 18/10 Нерѓосувачки Челик 65-Парче Сет, Услуга за 12

DEN 3743.36

Тековен
Во продавницата

12 секоја-вилушка за вечера, нож за вечера, вилушка за салата, лажица, лажичка, ладна вилушка за месо, лажица, прободена лажица, нож за путер и шеќерна лажица 18/10 нерѓосувачки челик. Безбедна машина за миење садови. Ватерфорд Коновер 18/10 Нерѓосувачки Челик 65-Парче Сет, Услуга за 12.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди