.

.

New
Сензационална Маскара 2 Во 1 Со Водоотпорна И Долготрајна Маскара За Издолжување И Волумен Со Двојно Дејство Дефинира Волумени И Кадрици Маскара Маскара Бројач За ?

Сензационална Маскара 2 Во 1 Со Водоотпорна И Долготрајна Маскара За Издолжување И Волумен Со Двојно Дејство

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Ве Молиме Контактирајте Со Нас За Најдобро Решение Ако Не Се Во Квалитет Ние Навистина Го Цениме Тоа Ако Ни Дадете Шанса Да Го Решиме Проблемот. Најдобро За Забава И Свадба - Оваа Маскара Е Совршена За Забава, Свадба, Концерт, Фестивал, Костим Или Прослава.Вашите Трепки Ќе Светат На Светлина. И, Исто Така, Може Да Го Примени На Вашите Веѓи. Моќната Формула Е Богата И Кремаста И Ви Помага Да Создадете Најгламурозен Изглед Без Напор. Не Ги Повредува Трепките. Оваа Водоотпорна Маскара Е Лесна За Отстранување Шминка Без Оштетување На Трепките. Мала Тежина, Мек И Природен Изглед.Дајте Природен Изглед. Може Да Се Даде На Неа, Мајка, Девојка, Сопруга Како Уникатен Подарок. Тоа е Најдобриот Подарок За Шминка за Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Божиќ, Годишнината и Роденденот. Исклучително Финото Четкање Помага Да се Премачкаат Тешко достапните Трепки. Дури И Најситните, Најкратките Трепки Ги Обложуваат Од Коренот До Врвот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди