.

.

New
Дакин Тајни Велосипед Ракавица машки

Дакин Тајни Велосипед Ракавица машки

DEN 348.48

Тековен
Во продавницата

Школка : 58% Полиестер, 15% Најлон, 12% Неопренови, 11% Полиуретан, 5% Спандекс|Дланка : 60% повторување, 32% Полиестер, 7% Спандекс, 1% силикон Нема затворање затворање. Машинско Перење. Директниот дизајн му дава на Машката Тајна Ракавица за Велосипед лесно чувство, додека издржливата градба нуди години на контрола на држење шипки. Изградбата на воздушна мрежа што ја отстранува влагата фрла пот за да ги одржува рацете ладни и се протега за неограничена флексибилност. Издржливите синтетички дланки од велур ја штитат вашата кожа ако завршите со лизгање наместо возење. ОД ВОДАТА ДО ПЛАНИНИТЕ И НАЧИНОТ НА ЖИВОТ ПОМЕЃУ НИВ, СОЗДАВАЈЌИ ДОВЕРЛИВА ОПРЕМА ЗА ВАШИОТ ЖИВОТ.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди