.

.

New
Последици 3 Игра Додаток На Пакет: Скршен Челик И Точка Потрага-КОМПЈУТЕР

Последици 3 Игра Додаток На Пакет: Скршен Челик И Точка Потрага-КОМПЈУТЕР

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

БАРА ПОСЛЕДИЦИ 3 Построги непријатели чекаат во животот надвор од нивото 20, вклучително и нови непријатели како Супер Мутантот Оверлорд. Борете се со вашиот пат до нивото 30, со сите нови поволности и достигнувања за отклучување на патот. Откријте и истражете цела нова област-градот На Плажата Поинт Стражар, со својата изнемоштена патека и околните мочуришта натоварени со авантура. Ја продолжува Главната Потрага, овозможувајќи ви да продолжите да го играте вашиот постоечки карактер и да дознаете што се случува следно во Главниот Град пустелија. СКРШЕН ЧЕЛИК : Продолжете со постоечката игра Последици 3 и завршете ја борбата против Остатоците Од Енклавата заедно Со Либерти Прајм. Скршениот Челик го поместува капачето за ниво за вашиот карактер од 20 на 30, што ви овозможува да доживеете уште повеќе од играта, вклучувајќи нови поволности и достигнувања. Приказна : можеби сте и задале сериозен удар на Енклавата во Чистотата на Проектот, но нивните сили се уште се таму, а сепак претставуваат сериозна закана за луѓето и безбедноста на Главниот Град пустелија. Во Скршен Челик, ќе продолжите со тековните последици 3 карактер минатото настаните На Проектот Чистота, и да работат со Братството На Челик за искоренување На Енклавата закана еднаш и за сите. Патувајте на нови локации Како Олни Пауер Воркс, ракувајте со деструктивно ново оружје како Топот Тесла и борете се со моќни нови суштества како Супер Мутантот Оверлорд. ГЛЕДАЊЕ ТОЧКА : Гледањето Точка отвора масивна нова област на Пустелијата-темно, матно мочуриште долж брегот на Мериленд. Затоа, скокнете на траектот до крајбрежниот град Поинт, за најмистериозната и најотворена Авантура За Последици 3 dlc. Приказна : Купете билет И скокнете на бродот На Војвотката Гамбит, бидејќи Тобар Фериботот ве носи во чудниот крајбрежен Град Поинт стражар. Какви тајни држи трошната патека? Кој живее во распространетата палата? Зошто Овошјето Пунга е толку важно? И кои ужаси лежат во длабочините на матното мочуриште? Точка Потрага е најотворениот DLC уште, и ви овозможува да се истражуваат огромна, мочурлива пустелија било кој начин што би сакале.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди