.

.

New
4 Пакување Кравјо Печатење Пластична Покривка За Маса, 54 Х 108, Голема Пластична Покривка За Маса За Правоаголник За Еднократна Употреба За Забави Со Тематска Фарма З

4 Пакување Кравјо Печатење Пластична Покривка За Маса, 54 Х 108, Голема Пластична Покривка За Маса За

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

€Пакет вредност-земјоделски материјали за забави за животни, вклучувајќи 4 парчиња покривка за маса за печатење крави Quow print Tablelcoth ® - Совршени материјали за забави, украсите за печатење крави се погодни за забави со теми за животни, детски роденденски забави, тема За животни Од Западна каубојска фарма, корици за маси за пикник или кој било настан што ќе го замислите. €Совршена Големина Q-секоја покривка на масата мери приближно 54 x 108 инчи; совршено големина за правоаголни маси со стандардна големина. ●Повеќекратна Употреба-Не Само за маси, овие чаршафи може да се закачат и на вратите или ѕидовите што ќе се користат како позадини за фотографии или банери за тематска забава на фарма. ●Лесен За Употреба И Чист-овие покривки на масата за печатење крави се водоотпорни и отпорни на дамки, избришете ги за повторна употреба за повеќе претстојни прослави или брзо фрлете ги по употреба.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди