.

.

New
Мигифт гроздобер Тиркизна Керамичка Кујна Тегла Со Капак, Контејнери За Складирање Тегла За Колачиња Херметички Со Врежана Ѕвезда И Дизајн На Птици

Мигифт гроздобер Тиркизна Керамичка Кујна Тегла Со Капак, Контејнери За Складирање Тегла За Колачиња

DEN 2.33

Тековен
Во продавницата

Одликувајќи се со апстрактен дизајн на ѕвезди со уникатна тиркизна завршница, овој керамички канистер е идеален за чување брашно, шеќер, колачиња, кафе или други најважни работи, одржувајќи го вашиот дом уреден и стилски организиран Елегантно изработените фигурини од птици додаваат привлечен шарм во вашиот простор. Отстранливиот капак може да ги заштити предметите внатре од прашина. Може да послужи како убава изложба за пополнување на празните места во вашата кујна и бања. Изработен од керамика со апстрактен дизајн на ѕвезди и симпатична птица поставена на врвот на отстранливиот капак, овој украсен канистер ќе додаде допир на прекрасен и елегантен акцент на вашата плоча. Карактеристичната тиркизна завршница може да надополни разни декори во вашиот простор. Додадете гроздобер привлечност кон вашиот декор со овој апстрактен керамички канистер за дизајн на ѕвезди со симпатичен акцент на птица качена на врвот на отстранливиот капак. Користете како складирање за брашно, шеќер, колачиња, кафе или други најважни работи. Чувајте го вашиот дом уреден и организиран со модерен сад за складирање. Совршена големина за вклопување на повеќето маси, работни површини и Кујнски шалтери. Приближни Димензии : 6,7 Л х 6,7 В х 9,7 Ч (во инчи).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди