.

.

New
нпкгвиа 20 Бои Сенка За Очи Стап Виножито Земја Бои Високо Пигментирани Долготрајни Водоотпорни Сенки За Очи Стап За Очи Шминка Сјај Сенки За Очи

нпкгвиа 20 Бои Сенка За Очи Стап Виножито Земја Бои Високо Пигментирани Долготрајни Водоотпорни Сенки За Очи Стап

DEN 270.24

Тековен
Во продавницата

Употреба И Пригода : 20 Ајлајнер Со Различна Боја, Погоден За Забава, Шоу За Шминка, Шоу Во Живо, Ноќ Со Топка, Топка И Свадбена Шминка Уникатното Пакување Е За Пријателите, Пријателите И Семејството. Богата Боја : Ајлајнер Со Бисерни И Бои, Погоден За Ефекти И Атрактивен Изглед. Тоа Ви Овозможува Да Креирате Густи Или Фини Линии За Да Ги Продлабочите Очите. Овој Тип На Лагер Е Водоотпорен, Не Боење, Не Боење И Трае Подолго Време. Текстурата Лесно Се Лизга Кога Се Користи. Има Кремаста Текстура И Може Да Се Меша Без Боење. Ајлајнерот Има 20 Различни Бои, Кои Можат Да Ви Помогнат Да Дизајнирате Различни Привлечности, А Вие Сте Пошармантни. Неверојатниот Ефект На Шминкање На Очите Е И Модерен И Напреден. Ова Мултифункционално Козметичко Пенкало Може Да Користи Врвен Ајлајнер За Складирање Простор И Време За Шминкање За Патување. 20 Бои Сенка За Очи Стап Виножито Земја Бои Високо Пигментирани Долготрајни Водоотпорни Сенки За Очи Стап За Очи Шминка Сјајни Сенки За Очи20 Бои Сенка За Очи Стап Виножито Земја Бои Високо Пигментирани Долготрајни Водоотпорни Сенки за Очи стап За Очи Шминка Материјал : Пластика боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 13,5 гпакет големина : 12, 5х1, 5х1, 5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Производите вклучуваат : 1x Ајлајнер.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди