.

.

New
Тхбокс Конус Заштитна Јака за Кучиња Миленичиња Мачки Заштита Од Заздравување на Рани Капак 4#

Тхбокс Конус Заштитна Јака за Кучиња Миленичиња Мачки Заштита Од Заздравување на Рани Капак 4

DEN 480.00

Тековен
Во продавницата

Изработен од еколошки материјал, не му штети на вашето домашно милениче Затворање на магична налепница за брзо и точно вклопување. Спречува миленичето да лиже или џвака рани или завои. Ефикасно спречете го вашето куче или мачка да гризат луѓе. Опис : тип На Ставка : Големина На Јака За Миленичиња : 7# погоден за обем на вратот 17-19см, Длабочина : 8,5 см 6# погоден за обем на вратот 19-22см, Длабочина : 11см 5# погоден за обем на вратот 23-25см, Длабочина : 12,5 см 4# погоден за обем на вратот 26-31см, Длабочина : 13см 3# погоден за обем на вратот 30-36см, Длабочина : 13,5 см функција : заштита на чист медицински третман употреба : за надворешна употреба материјал : Пластични Карактеристики еколошки материјал safe безбедно и отпорно на абење пакетот вклучува : 1 * белешки за јака За миленичиња : отстапувањето на боите може да се разликува поради различните поставки на мониторот, ве молиме љубезно разберете.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди