.

.

New
MAPICNNT - Спа Лента За Глава, Шминка Лента За Глава | Лента За Перење Лице-Тери Крпа Крпа, Обучен Лента за глава &засилувач; Не Се Лизга, Ленти За Глава За Жени, Спа Лента З?

MAPICNNT - Спа Лента За Глава, Шминка Лента За Глава | Лента За Перење Лице-Тери Крпа Крпа, Обучен Лента

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

ДИЗАЈН ШТО не СЕ ЛИЗГА : Лентите за Нега на Кожата mapicnnt се редизајнирани земајќи ги предвид прегледите на корисниците за да и дадат нова слика на вашата лична нега Со Сунѓерската Лента за Глава, која не се лизга надолу од вашата коса со својата структура На Пешкир, можете ефикасно да извршите процедури за лична нега како Што се Шминка, Спа И Нега на Кожата. ПРЕДНОСТИ : овој производ, кој можете да го користите како Лента за Шминка, ќе ја одржува вашата шминка и фризура поорганизирани додека се подготвувате за вашите посебни денови. Обучената Лента за Глава може да се користи како Спа Лента за Глава не само со процедури за шминкање, туку и за време на вашите бањски денови кога ќе се наградите. ПОГОДЕН ЗА ДЕЦА : Спа Лента За Глава - Тери Крпа И Сунѓер тој е дизајниран да биде компатибилен со сите благодарение на неговата еластична структура. Подуената Лента за Глава е како цвеќиња, и облаци, меки, убави, уникатни и разноврсни. Така, обуката за лична нега со вашите деца ќе биде попријатна. УПАТЕНА ЛЕНТА за ГЛАВА : Лентата за Нега на Кожа е одличен производ што можете да го користите не само за вашите специјални денови, туку и во секое време. Лентата за Меурчиња е мека, удобна и има силна апсорпција на вода. Лентата за Миење На лицето има употреба што можете лесно да ја користите дури и додека го миете лицето. СПЕЦИЈАЛЕН И УБАВ ПОДАРОК : ако сакате комплет за грижа за себе за пријател или сакана личност? Задолжително вклучете Ленти За Глава За Жени, најдобриот подарок што може да им се даде на жените кои се грижат за себе. Како Мапикнт-Ленти за Нега на Кожата. Ние ви нудиме различни бои, варијации и стилски дизајни со оваа Лента за Глава. Производот се испраќа во торба ева со мапикннт напишана на неа, како на сликите. Мапикннт спа Ленти дизајнирани за максимална удобност, тие се совршени за сесии за разгалување, selfуали за грижа за себе и третмани за подмладување на кожата. Подигнете ги вашите бањски денови и потопете се во свет на релаксација и спокојство.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди