.

.

New
Тил Зелена Мат Трикот Плетена Ткаенина За Костими За Капење Активна Облека Спортска Облека -25 Јарди

Тил Зелена Мат Трикот Плетена Ткаенина За Костими За Капење Активна Облека Спортска Облека -25 Јарди

DEN 1.33

Тековен
Во продавницата

Содржина : 80% Најлон 20% Спандекс Досадна 6оз Ширина : 58/60". костими за капење. спортска облека. Оваа листа е за 25 јарди. Ова е Зелена Мат Плетена Ткаенина Од Трикот Со високи перформанси Со Четиринасочно Истегнување. Оваа изведба најлон-спандекс трикот ткаенина има висока компресија и издржливост за костими за капење, активно носење, спортска облека, носење циклус и бескрајни други намени. Неговата цврста боја остава простор за мешање и совпаѓање со многу други нијанси, како и изборот на додавање на неколку различни блескави додатоци. Оваа ткаенина е совршена за многу возбудливи облеки, вклучувајќи носење пливање, како што се : костими за капење, бикини, стебла за пливање и брзини. Исто така, За Активно Носење Како дното на јогата, жешките панталони и спортските градници!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди