.

.

New
30 Инчен Чипка Предна Перика Човечка Коса 13х6 ХД Чипка Предни Перики Човечка Коса Бран На Телото Чипка Фронтални Перики Човечка Коса За Црни Жени 150 Густина Перики Бе

30 Инчен Чипка Предна Перика Човечка Коса 13х6 ХД Чипка Предни Перики Човечка Коса Бран На Телото Чипка Фронтални Перики

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

Без Заплеткување Без Пролевање, Без Мирис Природна Линија На Коса Со Бебешка Коса Наоколу, Убава Текстура, Одамна Последен Пат. 6 Инчи Подлабоко Може Да Направи Слободен Дел. Хд Швајцарска Чипка, Издржлива И Мека Облека. Добро одговара за Вашата Кожа. Може Да Се Исправи и Завитка. Може Да Направи Висока Опашка И Пунџа, Одговараат За Секоја Пригода. Доверлив Бренд, Професионален Продавач На Коса. 100% Необработени Перики За Човечка Коса, Чисти И Меки. Засилени Двојни Рачно Изработени Ткаенини За Да Ја Направат Косата Без Пролевање. Лесен За Носење, Природен Изглед, Долг Последен. 13х6 Чипка Предни Перики Човечка Коса, Може Да Има Повеќе Самоуверена, Мода, Секси, Шарм!. 100% Човечка Коса, Полна и Мека, Може Да Направи Кој Било Дел Како што Сакате. 150% Густина Поприродно, Удобно и Дише, Ви Овозможува Да се Опуштите во секоја Пригода. Тело Бран Чипка Предна Перика Човечката Коса Е Најпопуларната Перика за Жените. ?13х6 Чипка Предни Перики Материјал : 100% Необработена Бразилска Девица Човечка Коса, 13х6 ХД Чипка Предни Перики Човечка Коса, Мек Допир, Целосна и Густа, Без Пролевање и заплеткување Бесплатно, Подолготрајно. ?13х6 Чипка Предни Перики Квалитет : 150% -180% Густина Висококвалитетна Човечка Коса Чипка Предни Перики За Црни Жени, Природни И Здрави, Може да бидат Изветвени, Обоени и Завиткани, Стилизирани како Своја Коса. ?Предност На Предните Перики од Чипка 13х6 : 6 Инчи Подлабок Дел, Подолга Линија На Коса, Поприродна, Може Да Се Редизајнира До Средниот Дел Или Споменатиот Дел Како Што Сакате, Перики Од Човечка Коса Со Бранови На Телото Без Лепак 13х6 HD Чипка Исто како И Тонот на Кожата, Пореална и Природна. ?13х6 Чипка Предни Перики Капа : 16-30 Инчи Точно На Должина, Полесно За Носење, Просечна Големина На Капачето(21,5 инчи-22,5 инчи) , со 4 Чешли и Прилагодливи Ремени Го Прават Тоа Одговара На Повеќето Луѓе. ?Брза Испорака : Пристигнуваат Околу 1-4 Работни Дена, 24 Часа Онлајн Услуга за Клиенти, Секој Проблем Ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас Прво и Ќе Добиете Решение За Задоволство.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди