.

.

New
BGZDT 26cm Led Selfie Прстен Светилка Прстен Пополнете Ја Светлината Со Мини Октопод Држач За Статив Со Клип За Телефон Шминка Видео Во Живо

BGZDT 26cm Led Selfie Прстен Светилка Прстен Пополнете Ја Светлината Со Мини Октопод Држач За Статив Со

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

3 Режими На Осветлување : Ладно, Топло+Ладно, Топло Универзален држач за рамен телефон / држач за камера. Применливо опкружување : работна површина и други авиони. Може да се ротира за 360 степени. сунѓерот има ефект на заштита на телефонот од гребење. Температура на бојата : 3000к-5800ккруг Големина На Светлина : Дијаметар 6,3 Инчи, Должина На Кабелот за Напојување од 10 инчи : 6, 5фт3 Режими на Осветлување : Ладно,Топло+Ладно,Топло Универзален држач за рамен телефон / држач за камера.Применливо опкружување : десктоп и друго planes.It може да ротира 360 степени.сунѓерот има ефект на заштита на телефонот од гребење.Вклучен пакет : 1 x Октопод статив1 x држач За Телефон забелешка : 1. Поради проблемите со светлосните ефекти и аглите на снимање, ќе има одредени толеранции во производот, ве молиме разберете. Поради рачно мерење, производот има одредена толеранција на големина.Ве молиме дозволете грешка од 2-3% поради рачно мерење. Ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди