.

.

New
Хартија starвезда Фенер за лабави од хартија од хартија за хартија за хартија за хартија, големи декорации за висина од 60 см.

Хартија starвезда Фенер за лабави од хартија од хартија за хартија за хартија за хартија, големи декорации за висина

DEN 254.40

Тековен
Во продавницата

Хартија starвезда фенер што виси Совршено за шарена забава за атмосфера и разни други прилики. Направено од квалитетна хартија. Хартија starвезда фенер што виси. Совршено за шарена забава за атмосфера и разни други прилики. Направено од квалитетна хартија. Опис на производот хартија фенери во форма на starвезда/абажур со променливи бои дизајни печатени со екран совршени за олтари, места за медитација, студио за јога, подароци за венчавки, Божиќна декорација или украсување на агли за деца, ја осветлува целата просторија што носи традиционални или магични вибрации. Испорачано како рамен пакет, доаѓа со упатства за тоа како да се користи, хартиена starвезда со употреба на природни пигменти и 200 GSM хартија. Купувачот да ги почитува упатствата за употреба или со употреба на затворено или на отворено, за да спречи ризици од опасности. Идеално, LED светилки до 7 вати или ниски енергетски сијалички до 16 вати се безбедни за употреба, светилки и фитинзи што не се вклучени. Осигурете се дека изворот на светлина не допира до делови од theвездите од безбедносни причини. Чиста со употреба на сув дастер, може да се користи во затворено и во засолниште на отворено. Димензии : lightвездената светлина еднаш се отвори, од едниот до другите мерки 24 инчи. Ве молиме, внимавајте дека поради осветлување и различни уреди што може да ги користите, боите може да варираат малку од вистинската боја на производот. Доколку имате какви било прашања, контактирајте не преку опцијата за продавач на пораки. Белешка- : Секоја starвезда има свој дизајн во ист тон на боја, ве молам, испратете ми порака ако сте по одредена боја или дизајн.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди