.

.

New
Астра Депо 5 парчиња Црвен Фалсификуван Челик 3/16 1/4 Одделение 80 Безбедносна Брава Клевис Синтетички Винч Кабелска Кука-17.000 фунти

Астра Депо 5 парчиња Црвен Фалсификуван Челик 3/16 1/4 Одделение 80 Безбедносна Брава Клевис Синтетички

DEN 1094.40

Тековен
Во продавницата

Максимална заштита и сигурност од абење и триење Максимална заштита и сигурност од абење и триење. Уникатно дизајниран со вграден отворач за пијалоци. Изработени од ултра цврст фалсификуван челик. Тешката Полуповрзана Кука За Винч Фалсификувана Од Челик, Куката За Винч На Депото Астра не само што држи силна, туку и се спротивставува на абење и абразија благодарение На Завршениот капут во Прав. Неговиот уникатен дизајн има дури и вграден отворач за пијалоци. За макари со капацитети до 17. Повеќеслоен е-слој ги штити фалсификуваните челични компоненти и од корозија и од абразија. Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Пакет вклучува : 5 ПАРЧИЊА Полуповрзана Големина На Кука За Кука : како што е прикажана сликата Ограничување На Работното Оптоварување( ВЛ) : Макс.000 фунти : Црвена (вистинската боја може да биде малку поинаква поради поставката за фотографска опрема и монитор) Материјал : Тешка Фалсификувана Челична Тежина : 3500гр Карактеристика : Специјално Дизајнираната обезбедува Крајна Јачина во Лесна и Компактна Форма Резервна Копија 80 Челична Кука За Прашка Клевис Со Безбедносна Брава натоварена Со Пружина Незаменлива Јачина на Кршење. Може Да Се користи за замена на други потешки И понезгодни Куки Се Вклучува Тешка Безбедносна Брава Спречете Странично Свиткување Издржливо Отпорно На Корозија Со Светло Црвено палто Во Прав Дојдете Со заклучување На затегнатоста За да го задржите Јажето за винче На место : Погодно за 3/16 И 1/4 инчно Синтетичко јаже За винч Забелешка : Ве Молиме Прочитајте Го Целиот Опис Пред Да Го Нарачате Производот, ве Молиме имајте професионалци да ги инсталираат предметите за да избегнете проблеми што многу често предизвикани Од неискусен инсталатер.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди