.

.

New
Идеалиј Креда Куче Шепа Печатење Врата Фиока Повлечете Рачка Мебел Декорација За Кујна Кабинет Облекување Маса

Идеалиј Креда Куче Шепа Печатење Врата Фиока Повлечете Рачка Мебел Декорација За Кујна Кабинет Облекување

DEN 191.84

Тековен
Во продавницата

Апс Материјал : СТОМАЧНИ + Стакло. Големина : [Копче На Вратата]-3,5евизија 2,8 СМ/1,38€1,10 ИНЧИ. [Завртка]-0,4 € 2,5 СМ. Лесен за инсталирање : секоја рачка е испорачана со фитинг завртка. Погоден за кабинет, фиока, гради, корпа, комода, шкаф, итн. Материјал За Рачка За Влечење Фиоки : СТОМАЧНИ + Стакло со живописно печатење, нашата рачка на копчето за фиоки има магичен ефект во украсувањето и додава бои за вашиот простор. Лесна за инсталирање : секоја рачка е испорачана со фитинг завртка Погодна За кабинет, фиока, гради, корпа, комода, шкаф, итн. Пакетот вклучува : 4 Х рачка на копчето за фиоки 4 X завртка.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди