.

.

New
Google Nest Кабел За Напојување Оригинал-Замена 15w Полнач За Google Nest WiFi AC2200 Рутер 2 Gen, Google Nest Hub, GA01423-САД GA01426-САД GA01425-САД W18-015N1A W18-015N1C G1015 - Сад G1028

Google Nest Кабел За Напојување Оригинал-Замена 15w Полнач За Google Nest WiFi AC2200 Рутер 2 Gen, Google Nest

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

Оригинален Полнач За Кабел За Напојување На Гугл Гнездо-Компатибилен со GOOGLE Nest WIFI AC2200, Google Home Hub, Google Nest mini Влез : 100-240В 50-60хз 0.1 А 15в-Гугл Гнездо Напојување. Соодветни модели : Google Nest Wi Fi AC2200 Рутер 2-ри Генерал, Google Nest Home Hub, GA01423-САД, GA01426-САД, GA01425-САД, W18-015 N1 A, W18-015 N1 C, G1015-САД, G1028. Лесен и Удобен : 0,08 КГ. Должина на кабелот : 150см. Замена На Кабелот За Напојување на Google-Доаѓа Во Масовно Пакување. Google Nest Кабел За Напојување Оригинал-Замена 15w Полнач За Google Nest Wifi AC2200 Рутер 2 Gen, Google Nest Hub, GA01423-САД GA01426-САД GA01425-САД W18-015 N1 A W18-015 N1 C G1015 - Сад G1028, Google Nest mini.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди