.

.

New
Милвоки 1/2 во. 3-во-1 Штекер За Пренос На Шок-Бранови

Милвоки 1/2 во. 3-во-1 Штекер За Пренос На Шок-Бранови

DEN 2879.68

Тековен
Во продавницата

Штекерот за пренос од 3 во 1 на Линијата За Ударни Бранови обезбедува посигурно, ефикасно прицврстување во сите средини и ориентации за прицврстување Приклучокот се одликува со 3 во 1 квадратни метри. дизајн за еднострано прицврстување, елиминирање на опасноста од пад на отстранување на штекерот од адаптерот за промена на големини. Бравата За Буре со Туркање и Извртување овозможува безбедни промени во големината со 1 рака, дури и додека носите ракавици. Карактеристики на штекерот и штит за внатрешни остатоци што се спротивставува на внатрешната ' рѓа и корозија од нечистотија, дрвени чипови и влага од работното место. Посигурно, ефикасно прицврстување 3-во - 1 квадратни метри. дизајн за еднострано прицврстување за употреба со1-1/8 инчи. квадратни навртки Притисни и пресврт барел заклучување за безбедна, 1-рака големина промени Остатоци штит - да се спротивстави на внатрешноста ' рѓа и корозија од нечистотија, дрво чипови и влага На работното Место Вклучува 7/16 во. квадратни адаптер за употреба со 7/16 во. Приклучокот за брзо поврзување на чакс има 1/2 инчи. квадратни диск за употреба со 3/4 во. квадратни главни машински завртки Дизајнирани за инсталација и отстранување на хардвер на столбови За комунални услуги Вклучува : еден штекер за дистрибуција на 3-во-1 на шок-бран, еден 7/16 инчи. квадратни адаптер.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди