.

.

New
QWORK 1/8 - 27 Npt Цевка Допрете, Јаглероден Челик, За Чиста И Повторно навој Оштетени Или Џем Цевка Теми

QWORK 1/8 - 27 Npt Цевка Допрете, Јаглероден Челик, За Чиста И Повторно навој Оштетени Или Џем Цевка Теми

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

Дизајн : Квадратна глава и тркалезна рачка Големина : 1/8 инчи големина со 27 НПТ (Национален Гасовод Конус). Дејство на сечење : десната алатка за сечење има дејство на сечење што ротира во насока на стрелките на часовникот. Функција : Дизајниран за чистење или преиспитување на оштетени или блокирани навои на цевки. Широко користен : Идеален избор за фитинзи за цевки без дополнителен третман или обложување.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди