.

.

New
Ипетбум Сукуленти Растенија Вештачки 20 Парчиња Аквариум Уредување Украси За Аквариум Растенија Декор Аквариум Декорација Аквариум Пластика Вештачки Сукуленти

Ипетбум Сукуленти Растенија Вештачки 20 Парчиња Аквариум Уредување Украси За Аквариум Растенија Декор Аквариум Декорација

DEN 923.20

Тековен
Во продавницата

Орнаменти Од Аквариум : тоа не претставува штета на вашите водни животни ниту создава лошо влијание врз состојбата на водата Растенија Декор : тревата може личност и животна средина за живеење во резервоарот за риби. Декорација На Аквариум : Декоративната Пејзажна трева го прави вашиот аквариум живописно, додавајќи природна и жива атмосфера. Аквариумска Растителна Трева : Креативното Вештачко Растение е реално со фина изработка, суштински декор за аквариум. Аквариумски Материјали : Пејзажот на аквариумската трева е лесен и компактен, нема да влијае на слободното движење на рибите во резервоарот за риби. Пакет Листа 20 х Риба Резервоарот Растителни Декори Карактеристики-симулирани трева може допир на природен стил и донесе новиот поглед вештачко растение. - Вештата изработка и реалната форма придонесуваат за додавање на природната атмосфера самостојно аквариумско растение. - Боја : Како Што Е Прикажано трева од аквариум-Декоративната Фабрика за Резервоари е изработена од безбеден, добар и издржлив материјал, нема да ја загади тревата од аквариумот за вода за под вода. - Големина : 3, 00Х2, 00Х10, 00см/1, 18Х0, 79Х3 декорација за уредување на аквариум. - Овој украс е погоден за декорација на аквариумски резервоари и декорација на пејзажни пејзажни аквариумски декор. - Тревата обезбедува место за криење на рибите и ги прави да се чувствуваат посреќни пластични растенија за сите риби. - Материјал : Пластични аквариумски растителништва Информации декорација на резервоарот За риби Изберете една и запалете го резервоарот за риби сега.Риба резервоарот Трева Деликатна Вештачка Фабрика е симулација пејзаж трева за риба резервоарот декорација.вода пластика фабрика Реално моделирање го прави добар аквариум декорација.вештачко растение За подводно Изработено од безбеден материјал, ќе биде безбедно за вашите риби.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди