.

.

New
Кутија ЗА Носење МОСИСО Компатибилна Со Звучникот Маршал Вилен, Пренослива Водоотпорна Заштитна Торба За Складирање На Тврда Обвивка Со Кука За Прицврстување, Црн

Кутија ЗА Носење МОСИСО Компатибилна Со Звучникот Маршал Вилен, Пренослива Водоотпорна Заштитна Торба За Складирање

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

Внатрешни димензии : 4,33 x 4,33 x 2,56 инчи (L x W x H); Надворешни димензии : 4,92 x 4,92 x 2,56 инчи (L x w x H) ОВА ева хард случај компатибилен Со Маршал Вилен Звучник. Изработен од издржлив материјал ЕВА, отпорен на удари и водоотпорен. Мекиот ентериер исполнет со кадифе може да спречи гребење и испакнатини на вашите работи. Дизајнот на жлебот може да ги зацврсти вашите работи на вистинското место. Мрежеста торбичка внатре ќе ви биде погодна за складирање на кабелот за полнење или други додатоци. Компактниот дизајн со двоен патент и кука за прицврстување го олеснува носењето во секојдневниот живот. 1 година гаранција за секој заштитен случај.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди