.

.

New
Флувал Гребен Масовно Глава Екран М-40/60/90

Флувал Гребен Масовно Глава Екран М-40/60/90

DEN 104.48

Тековен
Во продавницата

Заменски дел за Аквариумите од серијата Флувал М Служи како бариера. Компатибилен со тенкови М-40, М-60 и М-90. Земја На Потекло : Индонезија. Масовно главата гребен екран за Вашиот Флувал М-40, 60 или 90. Ова е заменски дел за Вашите Аквариуми Флувал М.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди