.

.

New
JSDKSPL 6 парчиња еукалиптус салфетки прстени рачно изработени дрвени мониста дома украс факс зеленило држачи за салфетки за свадби, забава, итн

JSDKSPL 6 парчиња еукалиптус салфетки прстени рачно изработени дрвени мониста дома украс факс зеленило држачи за салфетки

DEN 2.00

Тековен
Во продавницата

Доволно количество за употреба : ќе добиете пакет, вклучувајќи 6 парчиња прстени за зеленило од факс, количината е доволна за да ја задоволите вашата дневна употреба и замена, и овие се добро спакувани за да ги спречите да не кршат за време на транспортот Елегантен дизајн на еукалиптус и мушка : Секој рустикален дрвен прстен од салфетка е дизајниран со лисја од еукалиптус и дрвена мушка, целиот дизајн е полн со рустикална и елегантна корист, што може да ги импресионира вашите гости на трпезата. Повеќекратни употреби : Овие прстени од салфетка од фармерки можат да бидат поставени на прибор за јадење, салфетка, виси, рачка на вратата, поставена во послужавник и други позиции, или можете да облечете вазни или шишиња, да уживате во рустикалното шик чувство во кое било време и каде било. Долго време за сервирање : Монистата на прстените од салфетка се изработени од цврст материјал од дрво, не мора да се грижите за тоа оксидирајќи и претворајќи црно, зелените лисја од еукалиптус се направени од лисја од еукалиптус, реални и меки, да ја гребете салфетката , а делот што ја покрива салфетката е природно јаже со канап, можете ли долго време. Декоративни и практични алатки : Овие прстени со салфетка со брада од фарма можат да се применат за украсување на свадби, приеми, семејни собири, вечери, забави и дневна употреба, кои се широко применливи, дозволувајќи им на луѓето да се вратат во рустикалната природа. Доволно количество за употреба : ќе добиете пакет, вклучувајќи 6 парчиња прстени за зеленило од факс, количината е доволна за да ја задоволите вашата дневна употреба и замена, и овие се добро спакувани за да ги спречите да не кршат за време на транспортот. Елегантен дизајн на еукалиптус и мушка : Секој рустикален дрвен прстен од салфетка е дизајниран со лисја од еукалиптус и дрвена мушка, целиот дизајн е полн со рустикална и елегантна корист, што може да ги импресионира вашите гости на трпезата. Повеќекратни употреби : Овие прстени од салфетка од фармерки можат да бидат поставени на прибор за јадење, салфетка, виси, рачка на вратата, поставена во послужавник и други позиции, или можете да облечете вазни или шишиња, да уживате во рустикалното шик чувство во кое било време и каде било. Долго време за сервирање : Монистата на прстените од салфетка се изработени од цврст материјал од дрво, не мора да се грижите за тоа оксидирајќи и претворајќи црно, зелените лисја од еукалиптус се направени од лисја од еукалиптус, реални и меки, да ја гребете салфетката , а делот што ја покрива салфетката е природно јаже со канап, можете ли долго време.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди