.

.

New
Работно капаче со копче, 2 парчиња прилагодлива вратоврска за вратоврска за грб за коса за жени, музички ноти

Работно капаче со копче, 2 парчиња прилагодлива вратоврска за вратоврска за грб за коса за жени, музички ноти

DEN 1.33

Тековен
Во продавницата

Дишењето на вградената џемпери може брзо да ја апсорбира потта и да го задржи челото суво, да ви донесе удобно искуство со носење; Прилагодливо врзано капаче за грб може лесно да се прилагоди за совршено вклопување без разлика дали имате долга или кратка коса; Постојат различни стилови на капачиња на копчињата, шик и модерен дизајн на шема за да го направите вашиот капаче за чистење уникатен; Тие се перат, тешко е да се добие деформација и боите нема да избледат лесно, погодни за долгорочна употреба Забелешка : Измијте го со машина или рака со ладна вода и благ детергент за да спречите бледнее. Поради рачно мерење, оставете мали разлики во големината. Може да има мали разлики во бојата заради различни дисплеи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди