.

.

New
Богатство на морето со 3 -пакувања предводени од главата на главата на главата / светло / светло за кампување - вклучени батерии - совршени за скијање, трчање, пешачењ?

Богатство на морето со 3 -пакувања предводени од главата на главата на главата / светло / светло за кампување

DEN 319.84

Тековен
Во продавницата

Масовно 3 пакет со црна плетена лента за глава со интегрирани LED фабрики на предните светла - 4 светли LED светилки со три режими на осветленост го осветлуваат патот во најтемните места на ноќта - идеално за кампување, пешачење, лов, риболов, враќање на училиште, искачување на карпи, удар Конзерва, ноќни нерви или макБаскет битки, или одење на кучето Совршено за летни патувања за кампување или спиење, есенски вечерни зголемувања и утрински трки, зимски итни случаи, менување на ноќните гуми или активности за поправка на автомобили, ноќно скијање или пешачење или испраќање на децата на училиште. Едноставен и елегантен дизајн - направен од ткаен акрилен материјал со изобилство простор за најголемата глава. Одговара на мажи и жени, момчиња и девојчиња. Три капи за секоја потреба! Ставете еден во автомобилот за итни случаи, еден во дневниот пакет и еден за домот! Изграден за внатрешна и надворешна активност-совршен за трик-или-лекување на Ноќта на вештерките. Вклучува 2 батерии CR2032 за да започнете веднаш од кутијата - совршен Божиќен подарок за ловецот, тркачот, пешакот или велосипедистот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди