.

.

New
Бебешки ознаки Balkie полнети животински безбедносни ќебе за кафеаво кучиња кученце играчки за деца

Бебешки ознаки Balkie полнети животински безбедносни ќебе за кафеаво кучиња кученце играчки за деца

DEN 223.84

Тековен
Во продавницата

Мека и удобна за малите раце на бебето да се гушкаат, смируваат и забавни Направено од 100% полиестер. Мал, одлично за патување и површински пеење. Луксузно мека кадифен безбедност, прекрасна ќебе. Тоа е вистинската големина за грабање, смирувачко бебе. Ова ќебе е лесно за бебињата да се држат и е од суштинско значење за време на дремка и спиење. Кога вашите бебиња плачеа, можете да им го дадете ова меко ќебе, и тие ќе бидат привлечени со тоа и ќе играат со тоа. Тип : бебешки ќебиња. Материјал : кадифен. Возраст : Бебе од 0 месеци до 3 години. Боја : Браун куче. Големина : 13 '' * 13 '' / 33cm * 33cm. Вклучен пакет : 1 x бебе ќебе. Измијте : машинско миење, ладна вода, нежен циклус, сув воздух. Шарени плоштади и точки ќебе со ознаки наоколу, симпатично кученце на центарот на ќебето. Достапно во четири дизајни : Браун кутре, зелена жаба, розов ангел и длабоко кафеав мајмун. Пријателите со меки кадифен животни ќе ви помогнат да го смирите вашето бебе. Taggies нуди предмети за позитивниот социјален и емоционален развој на детето, што ќе премине и ќе остане со нив преку континуираните фази на здрав раст. Исто така, може да биде топер за торта со пелена, симпатична loveубовна. Фталати, олово, БПА и слободен метал, машина што може да се перат. Шарени плоштади и точки ќебе со ознаки наоколу, симпатично кученце на центарот на ќебето. Достапно во четири дизајни : Браун кутре, зелена жаба, розов ангел и длабоко кафеав мајмун. Пријателите со меки кадифен животни ќе ви помогнат да го смирите вашето бебе. Taggies нуди предмети за позитивниот социјален и емоционален развој на детето, што ќе премине и ќе остане со нив преку континуираните фази на здрав раст. Исто така, може да биде топер за торта со пелена, симпатична loveубовна. Фталати, олово, БПА и слободен метал, машина што може да се перат.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди