.

.

New
LOODGAO Девојки девојки сјајни секвенци танцуваат култури врвни тркачки резервоари врвни текови за спортска јога спортска гимнастика Атлетска маица

LOODGAO Девојки девојки сјајни секвенци танцуваат култури врвни тркачки резервоари врвни текови за спортска јога

DEN 95.20

Тековен
Во продавницата

Полиестер, памук, спандекс Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Врвот на земјоделските култури е изработен од полиестер, памук и спандекс материјал, миење на рацете. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Без ракави, тркалезен врат, предниот печатен со сјајни букви „танц“, тркач назад. Пот-апсорбирана ткаенина, удобна за носење. Модерен врв на култура за вашата девојка. Совршено за салата, јога, трчање, тренингот, џез хип хоп, гимнастика, класа за танцување, сценска изведба, итн. -Подредена големина за деца - | градите - | 4 | - 4 - | - 22.0"/23cm - 6 - - | - 6 - | - 23.0 "/58cm - | - -9.0 "/24cm - 8 | - 8 - |- -24.5 "/62cm - | - 10.0"/25cm - 10 - | - 10 | - 26.0 "/66cm - | - 10.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди