.

.

New
Adapter FitPow AC за Sylvania SDVD8727 SDVD7014 преносен DVD плеер за напојување на кабел за напојување ПС Полнач за полнач: 100-240 VAC 50/60Hz светски напон користете мрежи PSU

Adapter FitPow AC за Sylvania SDVD8727 SDVD7014 преносен DVD плеер за напојување на кабел за напојување

DEN 31.36

Тековен
Во продавницата

Влезен напон со широк свет 100-240 VAC 50/60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Тестирани единици. Во одлична работна состојба. Проверете го вашиот модел дали е ист како списокот пред да го купите. Ние не прифаќаме одговорност ако купите погрешни производи. Adapter Fit Pow AC за Sylvania SDVD8727 SDVD7014 Преносен ДВД плеер за напојување кабел за кабел за кабел ПС полнач : 100 - 240 VAC 50/60 Hz светски напон за употреба мрежа PSU. Adapter Fit Pow AC за Sylvania SDVD8727 SDVD7014 Преносен ДВД плеер за напојување кабел за кабел за кабел ПС полнач : 100 - 240 VAC 50/60 Hz светски напон за употреба мрежа PSU.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди