.

.

New
Линсенија Жените Ѓаволот Крило Маскирана Дуксер Секојдневен Вез Печатени Дуксери Панк Готски Grетски Гранџ Пуловер Врвови

Линсенија Жените Ѓаволот Крило Маскирана Дуксер Секојдневен Вез Печатени Дуксери Панк Готски Grетски

DEN 1.33

Тековен
Во продавницата

Целосен Полиестер Затворање на чипка. Миење Раце Само. Забелешка : Бидејќи табелата со големини користи АЗИСКИ ГОЛЕМИНИ, се препорачува да купите ЕДНА ИЛИ ДВЕ ГОЛЕМИНИ ПОГОЛЕМИ од ВООБИЧАЕНОТО, ве Молиме ПРОВЕРЕТЕ ЈА ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ пред да ја купите. Подгответе се за апокалипсата. Совршен за љубителите на гранџ и пастелен готски стил. Удобен материјал, моден дизајн, совршено Совпаѓање со вашите омилени шорцеви, здолниште, хеланки, црни панталони, тексас фармерки. Прилики : Погоден За косплеј, забава За Ноќта на Вештерките, училиште, шопинг, дневно. Материјал : Полн Полиестер. Рачно перење или машинско перење. Ве молиме, не избелувајте, не мијте со топла вода, не сушете. Целосен Полиестер. Затворање на чипка. Миење Раце Само. Забелешка : Бидејќи табелата со големини користи АЗИСКИ ГОЛЕМИНИ, се препорачува да купите ЕДНА ИЛИ ДВЕ ГОЛЕМИНИ ПОГОЛЕМИ од ВООБИЧАЕНОТО, ве Молиме ПРОВЕРЕТЕ ЈА ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ пред да ја купите. Подгответе се за апокалипсата. Совршен за љубителите на гранџ и пастелен готски стил. Удобен материјал, моден дизајн, совршено Совпаѓање со вашите омилени шорцеви, здолниште, хеланки, црни панталони, тексас фармерки. Прилики : Погоден За косплеј, забава За Ноќта на Вештерките, училиште, шопинг, дневно. Материјал : Полн Полиестер. Рачно перење или машинско перење. Ве молиме, не избелувајте, не мијте со топла вода, не сушете. Белешка За големина : НЕ КОРИСТЕТЕ Табела Со Големини што не е наша, ве молиме обрнете внимание.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди