.

.

New
Богатствата НА каролина Bb7587mp Добредојдовте Пријатели Црн Голем Данец Глувчето Рампа, Топла Рампа или Тривета, За Домашна Канцеларија Игри Работни Компјутери Лапт?

Богатствата НА каролина Bb7587mp Добредојдовте Пријатели Црн Голем Данец Глувчето Рампа, Топла Рампа или Тривета,

DEN 175.84

Тековен
Во продавницата

Двострано 2 Слојно Градинарско Знаме Со Голема Тежина Отпечатено Од Двете Страни на знамето Совршено знаме на отворено, знаме на тремот, знаме на дворот, знаме на дворот, знаме на тревникот или дури и како внатрешен транспарент. Богатствата на каролина декоративните знамиња се отпорни на избледување, отпорни на временски услови и се мерат приближно 11 1/4 инчи х 15 1/2 инчи. Двострано 2 Слојно Празнично Сезонско Вертикално Знаме На Градинарски Двор За Куќа На Тревник Надвор Од Декорацијата. Богатствата На каролина Знамињата На Градината на Отворено се шијат и печатат во Соединетите држави од 2 парчиња материјал. Подебели и потешки од повеќето други знамиња. Лесно префрлете ги знамињата на вашата градина на отворено за секој празник и сезона. Знамињата на Богатствата на каролина се обоени така што тие се спротивставуваат на избледување. Нашите украсни знамиња одговараат на повеќето градинарски штандови со стандардна големина кои се продаваат одделно. Голем приближно 28 во х 40 Во Платно Куќа Знаме Отпечатено Од Двете Страни и рачно изработено. Секое Знаме содржи јазиче зашиено во ракавот за да се закачи на горниот дел од украсниот столб на знамето. Празник Сезонски Вертикална Куќа Двор Знаме Банер За Тревник Куќа Надвор Декорација. Богатства каролина отворено декоративни куќа знамиња се шие и печатени во Сад. Подебели и потешки од повеќето други знамиња. Лесно менувајте ги знамињата на вашата куќа на отворено за секој празник и сезона. Знамињата на Богатствата на каролина се обоени така што тие се спротивставуваат на избледување. Нашите украсни знамиња одговараат на повеќето столбови со знаме со стандардна големина што се продаваат одделно. Нега : Користете градинарско црево или мијалник за напојување за да ја избркате нечистотијата од подлогата. Не чистете со четка. Користете Го Вакуумот на поставување на подот. Филц и Гумена Подна Подлога изработена од 100% Полиестер. Рачно Изработена 100% Полиестерска Ткаенина Перница Измама со перница форма. Оваа перница за фрлање направена со внатрешно-надворешна ткаенина е ткаена за да биде водоотпорна, а сепак мека на допир. Плочката е направена од тврда плоча и е монтирана на метална плоча. Куките висат надолу од металната плоча во задниот дел и е околу 2 1/2 инчи од основата. Куките се отвораат околу 1 инч. Произведено во САД. Може да се користи Како Подлога За Глувче, Топла Подлога или Тривета. Трајно обоени дизајни. 7 3/4 инчи х 9 1/4 инчи. Отпорен на топлина до 400 степени. Печатени ВО САД.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди