.

.

New
Полици за лебдечки полици за wallидови за складирање на wallидови, 2-часовни полици за полици за дневна соба, кујна организација, организатор на бања 17 природни полици з

Полици за лебдечки полици за wallидови за складирање на wallидови, 2-часовни полици за полици за дневна

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

Шармантен агол на книгата : Порто 2-ниво лебдечки полица за книги ќе ја реши вашата организација за дневна соба и проблеми со складирање и ќе го надградите декор на вашата соба Полката за книги на wallидови од Порто 17 "е совршена за дополнителен простор за полици за книги, колекционерски производи, растенија и занаети. Функционални полици за складирање : Wallniture 2-степени полици за закачување на книги е совршена полица за складирање и декор за многу простории во домот. Користете го овој wallид. Користете го овој wallид. Користете го овој wallид. Користете го овој ид Полковата единица како полици за бања, полиците во кујната, единицата за канцелариски организации и wallидните полици за спална соба. Стилски дизајн : Полиците за складирање на 2-ниво на Порто се дизајнирани да одговараат на секој дизајн на ентериер. Нашите полици поставени на wallидови ќе бидат комплементарни допир не само до Вашиот модерен декор, но и до рустикален украс за дома, украс на фарма и декор. Лесна инсталација : Wallniture Porto Shoing Solices дрво доаѓа со сите неопходни хардвер. Нашите лебдечки wallидни полици можат да држат до 40 фунти, а нивните големини H 12,5 "X L 17" X D 4. Шармантен агол на книгата : Порто 2-ниво лебдечки полица за книги ќе ја реши вашата организација за дневна соба и проблеми со складирање и ќе го надградите декор на вашата соба. Полката за книги на wallидови од Порто 17 "е совршена за дополнителен простор за полици за книги, колекционерски производи, растенија и занаети. Функционални полици за складирање : Wallniture 2-степени полици за закачување на книги е совршена полица за складирање и декор за многу простории во домот. Користете го овој wallид. Користете го овој wallид. Користете го овој wallид. Користете го овој ид Полковата единица како полици за бања, полиците во кујната, единицата за канцелариски организации и wallидните полици за спална соба. Стилски дизајн : Полиците за складирање на 2-ниво на Порто се дизајнирани да одговараат на секој дизајн на ентериер. Нашите полици поставени на wallидови ќе бидат комплементарни допир не само до Вашиот модерен декор, но и до рустикален украс за дома, украс на фарма и декор.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди