.

.

New
Simka Rose Baby во движење Подарок Подарок за патувања - Бебе памучно вафли ќебе, меки силиконски бебиња за бебиња и корица за седиште во автомобил - новородени бебиња за б?

Simka Rose Baby во движење Подарок Подарок за патувања - Бебе памучно вафли ќебе, меки силиконски бебиња

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

Памук Бебе ќебето од сика роза Муслин е меко, дише и нежно на кожата на новородените бебиња. Лесната, но истегната памучна ткаенина го прави совршен за загревање на вашето бебе или дете. Нашата покривка на седиштето за автомобили за бебиња може да се користи и како капакот за доење, капакот на количката, капакот на високиот стол, светло ќебе, капакот на шетачи, па дури и како медицинска марама за родители. Чувајте го вашето бебе чисто на време на оброкот со удобните силиконски силиконски силикони. Симпатична дизајн во комбинација со фаќач на храна го олеснува управувањето со појадокот, ручекот и вечерата. Wafебето на вафли на Симка и капакот на седиштето на автомобилот се машини што се мијат и ги задржуваат бојата и квалитетот преку многу циклуси на миење. Библиите на Сика се микробранови, машина за миење садови и безбедни замрзнувачи. Се чувствувате уверени во нашите производи бидејќи ние користиме само овластен силикон што е БПА, ПВЦ, олово, латекс, жива и фталат бесплатно. Бебе ќебето од сика роза Муслин е меко, дише и нежно на кожата на новородените бебиња. Лесната, но истегната памучна ткаенина го прави совршен за загревање на вашето бебе или дете. Нашата покривка на седиштето за автомобили за бебиња може да се користи и како капакот за доење, капакот на количката, капакот на високиот стол, светло ќебе, капакот на шетачи, па дури и како медицинска марама за родители. Чувајте го вашето бебе чисто на време на оброкот со удобните силиконски силиконски силикони. Симпатична дизајн во комбинација со фаќач на храна го олеснува управувањето со појадокот, ручекот и вечерата. Wafебето на вафли на Симка и капакот на седиштето на автомобилот се машини што се мијат и ги задржуваат бојата и квалитетот преку многу циклуси на миење. Библиите на Сика се микробранови, машина за миење садови и безбедни замрзнувачи. Се чувствувате уверени во нашите производи бидејќи ние користиме само овластен силикон што е БПА, ПВЦ, олово, латекс, жива и фталат бесплатно.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди