.

.

New
Адаптер за наизменична струја на Marg 5V за Graco SSA-5W-05 US 050100F Едноставен нишач, елита елита Премиер едриличар lite petite dlx lovin прегратка sweetpeace duetsoothe duetconnect sweet sling comfy cove swing power

Адаптер за наизменична струја на Marg 5V за Graco SSA-5W-05 US 050100F Едноставен нишач, елита елита Премиер

DEN 1486.40

Тековен
Во продавницата

⭐ 【Карактеристики】 : Специјален дизајн и материјали со висок квалитет Осигурете се дека адаптерот се чува на ниска температура за да се наполни безбедно, а сертифициран од FCC CE ROHS, ние се фокусираме на производство на високо квалитетни адаптери за напојување, без бучава, работа со ниска температура, без спонтано согорување , нема експлозија, без опасност од пожар, не обезбедува стабилен излез ⭐ 【Спецификации】 : Влезен опсег на напон во светот : 100-240 V 50/60 Hz. ⭐ 【Најдобра услуга за клиенти】 : Ние нудиме гаранција за враќање на целосните пари за да се постават. Покрај тоа, за 3 години од датумот на купување, ние ќе го разменуваме вашиот производ бесплатно доколку тој стане неисправен. 24-часовна услуга за клиенти. Совети : Можете да притиснете [Ctrl + F] за да го пребарувате вашиот модел на лаптоп. ⭐ 【Сигурност】 : Сите наши линии на производи се ставаат преку ригорозни процедури за контрола на квалитетот за да се обезбеди безбедно, сигурно работење за наредните години. Ние гарантираме дека нашите производи ќе го наплатат вашиот уред ефикасно како оригиналниот полнач или која било друга замена. Marg 5 V AC адаптер за Graco SSA-5 W-05 US 050100 F Едноставен замав, Glider LX Elite Premier Glider Lite Petite Dlx Lovin Hug Sweetsoce Duet Soothe Duet Connect Sweet Sling Comfy Cove Swing Power. ⭐ 【Карактеристики】 : Специјален дизајн и материјали со висок квалитет Осигурете се дека адаптерот се чува на ниска температура за да се наполни безбедно, а сертифициран од FCC CE ROHS, ние се фокусираме на производство на високо квалитетни адаптери за напојување, без бучава, работа со ниска температура, без спонтано согорување , нема експлозија, без опасност од пожар, не обезбедува стабилен излез. ⭐ 【Спецификации】 : Влезен опсег на напон во светот : 100-240 V 50/60 Hz. ⭐ 【Најдобра услуга за клиенти】 : Ние нудиме гаранција за враќање на целосните пари за да се постават. Покрај тоа, за 3 години од датумот на купување, ние ќе го разменуваме вашиот производ бесплатно доколку тој стане неисправен. 24-часовна услуга за клиенти.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди