.

.

New
Лефах нема куки за удирање на дупка Силна лепило бања виси куки Акрилна светлина луксузен ветер што виси облека решетката бања зад вратата на вратата

Лефах нема куки за удирање на дупка Силна лепило бања виси куки Акрилна светлина луксузен ветер што виси

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

Избран вселенски алуминиумски материјал, силен и издржлив и тежок, со проucирен александрит, едноставен и светлосен дизајн Заоблените агли се интимни на допир, удобен и несечен, заоблен дизајн. Додатоците за инсталација се завршени, се презентираат лепило без нокти и ноктите се презентирани и може да се прободат или инсталираат без дупки. Избран вселенски алуминиумски материјал, силен и издржлив и тежок, со проucирен александрит, едноставен и светлосен дизајн. Заоблените агли се интимни на допир, удобен и несечен, заоблен дизајн. Додатоците за инсталација се завршени, се презентираат лепило без нокти и ноктите се презентирани и може да се прободат или инсталираат без дупки. Материјал : Вселенски алуминиум / акрилицинсталација : Без инсталација на дупчење или инсталации за дупчење со дупки за дупчење Бидејќи ние сме меѓународен продавач, ние користиме меѓународна логистика, нашите производи се испорачуваат во рок од 25-35 дена. Ако имате проблем во процесот на купување, ве молиме контактирајте со нас навреме, ние ќе ви обезбедиме задоволителна услуга.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди