.

.

New
Татсумија 30349 Кутија За Ручек Што Брзо Се Пере, Темно Зелена, Л, 30,4 фл оз

Татсумија 30349 Кутија За Ручек Што Брзо Се Пере, Темно Зелена, Л, 30,4 фл оз

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

Капацитет : Прибл 30,4 fl oz (900 ml), Безбедна Микробранова Печка и Машина за Миење Садови, Вклучена Е Силиконска Заптивка. Земја На Производство : Јапонија. Кутија За Ручек. Материјал : МИЛЕНИЧЕ.А, ПП, силиконска гума. Капацитет : Прибл. 30,4 fl oz (900 ml), Безбедна Микробранова Печка и Машина за Миење Садови, Вклучена Е Силиконска Заптивка. Земја На Производство : Јапонија. Кутија За Ручек. Материјал : МИЛЕНИЧЕ.А, ПП, силиконска гума. Оваа кутија за ручек е лесна за чистење и лесна за чистење.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди