.

.

New
yidengymx женски велур џогер тренер за две парчиња облека за жени, долги ракави зип на врвови на култури јакна јакна разгорени панталони со кои се совпаѓаат сет спортск?

yidengymx женски велур џогер тренер за две парчиња облека за жени, долги ракави зип на врвови на култури јакна

DEN 559.84

Тековен
Во продавницата

95% полиестер, 5% спандекс Затворање на патент. 【Ултра мек кадифе】 велур џогер -тренер за 2 парчиња сет е направен од 95% полиестер 5% спандекс, мек истегнување и лесен, ве одржуваме удобно и опуштено, истегната ткаенина ви дозволува да се движите слободно. Casumentsенски велур костум за поттање совршено за пролет, есен и зима. Design Дизајн на новини】 】енски велур костум за потта за жени дизајнирани во едноставно цврста боја, што никогаш нема да застане. Цврста боја на патент на горните карактеристики 2 џебови од кенгур, направете ги вашите раце топли и удобни за носење предмети, како телефон, клучеви. Thracksuit на Bodycon со Sequins Patchwork, искривена две страни го прави вашиот Oufit помодерна. Долгата еластична џемпери ги прави нозете топли и пријателски расположени за кожата, има 2 странични џебови и 2 џебови на задните копчиња, погодни за предмети за складирање. 【Спорт и случајно】 Оваа спортска облека за џогирање на патеки, погодна за спорт, кауза, трчање, џогирање, излегување, секојдневна работа, патување, шопинг, салата, забава, клуб, јога, вежбање, фитнес, тренингот, ноќ надвор или во кој било момент Дека сакате да изгледате симпатично и секси. 【Облека со две парчиња】 Womenените со цврста боја на еластична спортска облека 2 парчиња сет на облеки вклучуваат едно парче патенти со култура на култура со еластичен ракав и половината, едно парче крпеница секвен, долги еластични панталони со потта со прилагодливо влечење, што ве прави целосно опуштени и пријатни за носење. Врвот на долгиот ракав на велур, со долги ракави, само лизгајќи го патентот, може да се носи како длабок V врат на вратот, повеќе мода и секси. 【Топли совети】 Оваа облека од две парчиња облека треба да биде машина за миење ладно или миење на рацете. Веруваме дека ќе ви се допадне оваа жена од жени, ве молиме, повикајте се на табелата со големина пред да нарачате, изберете совршена големина и боја за вас и деталниот опис на димензиите е прикажан во табелата со големина на страницата со детали, вистинската големина ќе ве направи Изгледајте повеќе симпатично и поудобно.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди