.

.

New
Woshjiuk 2 Pack Microfiber Gym Prience, Канада знамиња Американски знамиња, пешкир за ладење леден пешкир Супер апсорпција за крпи за потки на вратот

Woshjiuk 2 Pack Microfiber Gym Prience, Канада знамиња Американски знамиња, пешкир за ладење леден пешкир Супер апсорпција

DEN 1256.00

Тековен
Во продавницата

Многу прилики : микрофибер крпи за јога, вежбање, трчање, фитнес, планинарење, пливање, патувања на отворено, пешачење, итн Квалитет : Пешкирот за ладење е изработен од микрофибер, не згаснува, е пријателски за кожата и трајно. Лесно за чистење, апсорбирање на пот, брзо сушење. Дизајн : Исклучителниот дизајн на шема, крпи додајте убавина во вашиот живот, монотоните ледени крпи стануваат шарени. Големина на пешкир за микрофибер : Погоден за обични мажи и жени, 32х11,5 инчи, за да се исполнат различни сценарија за употреба. Прилагодување на моделот : Моделот на оваа пешкир за ладење може да се прилагоди. Испратете ни е -пошта во секое време, чест ми е што ќе ви служам. Многу прилики : микрофибер крпи за јога, вежбање, трчање, фитнес, планинарење, пливање, патувања на отворено, пешачење, итн. Квалитет : Пешкирот за ладење е изработен од микрофибер, не згаснува, е пријателски за кожата и трајно. Лесно за чистење, апсорбирање на пот, брзо сушење. Дизајн : Исклучителниот дизајн на шема, крпи додајте убавина во вашиот живот, монотоните ледени крпи стануваат шарени. Големина на пешкир за микрофибер : Погоден за обични мажи и жени, 32х11,5 инчи, за да се исполнат различни сценарија за употреба. Прилагодување на моделот : Моделот на оваа пешкир за ладење може да се прилагоди. Испратете ни е -пошта во секое време, чест ми е што ќе ви служам. Повеќенаменски, погоден за многу прилики, многу убави крпи за микрофибер. Пушката за теретана е мека, ја апсорбира потта и е лесна за чистење, не згаснува и е 100% микрофибер. Големината е 32x11,5 инчи /81. Изберете ја оваа микрофибер крпа за да одговараат на вашиот спортски живот. Подобрете го вашиот квалитет на живот, затоа што оваа микрофибер крпа станува посреќна.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди