.

.

New
Шише со вода со црна кокато со црна боја

Шише со вода со црна кокато со црна боја

DEN 223.20

Тековен
Во продавницата

Направено од капацитет од не'рѓосувачки челик : 21oz Вклучен е 2 пресврт на капачиња - 1 лесен проток на пиење и 1 стандарден клип за карабинер на капа. Одговара на повеќето држачи за чаши. Не е наменета за машина за миење садови или микробранова употреба. Направено од капацитет од не'рѓосувачки челик : 21oz. Вклучен е 2 пресврт на капачиња - 1 лесен проток на пиење и 1 стандарден клип за карабинер на капа. Одговара на повеќето држачи за чаши. Не е наменета за машина за миење садови или микробранова употреба. Слика со висок сјај, отпечатена директно на бела сјајна надворешна површина. Слика од обете страни. Бојата нема да работи или избледи со употреба. Препорачано миење на рацете.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди