.

.

New
X-Dree 22 парчиња директна дупчење дупка бела четка за четка за четка за пожарање по полисерска алатка (22 Piezas de Mango Recto, Cerda, Cepillo, Pulido, Pulido, Pulido, Pulidor, Herramienta

X-Dree 22 парчиња директна дупчење дупка бела четка за четка за четка за пожарање по полисерска алатка

DEN 181.92

Тековен
Во продавницата

Име на производот : четка за полирање на пенкало; дијаметар на мандела : 3мм/ 1/8 "(0,12") Севкупна големина : 5 x 50мм / 0,2 "x 2" (Max D*L); Материјал : ВРЕДНОСТ, метал. Боја : бел, сребрен тон. Нето тежина : 60g (PESO NETO : 60 G. Содржина на пакет : 22 XPEN Folishing Chush (Contenido del Paquete : 22 Xpen Polishing Chush. Име на производи : четка за полирање на пенкало; дијаметар на мандели : 3мм/ 1/8 "(0,12"). Целокупна големина : 5 x 50mm / 0.2 "x 2" (Max D*L); Материјал : ВРЕДНОСТ, МЕТАЛ. Боја : бел, сребрен тон. Нето тежина : 60g (пезос Нето : 60g. Содржина на пакет : 22 Xpen Polishing Chush (Contenido del Paquete : 22 Xpen Polishing Chruse. 22 парчиња права дупчалка дупка бела четка за четка за четка за полисери за тампонирање на полисерот Tooldesigned со 3мм Mandrel.great for полирање накит или други метални работни намени. Опис во шпански 22 piezas de mango recto, cerda, cepillo, pulido, pulido, Pulido, Pulidor, Herramientanombre del Producto : Cepillo pulidor de la pluma; diámetro : 3 mm / 1/8 '' (0,12 '') TAMAño вкупно : 5 x 50 mm / 0.2 '' x 2 '' (Máx.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди