.

.

New
SXYMKJ керамички хотел за миење на устата Кума двојка чаша за четкање за заби, поставена чаша чаша за заби цилиндар чаша

SXYMKJ керамички хотел за миење на устата Кума двојка чаша за четкање за заби, поставена чаша чаша за заби

DEN 2182.72

Тековен
Во продавницата

Постојано место, едноставно и удобно, не е лесно да се падне Чаша за четкање од типот на рачката, функционална чаша за пиење, едноставна и уредна. Едноставна текстура, целокупното чувство е многу удобно. Едноставен и елегантен, погоден за најразлични стилови на украсување. Прекрасно поставување, лесно да се реши чистотата на бањата. Постојано место, едноставно и удобно, не е лесно да се испадне. Чаша за четкање од типот, функционална чаша за пиење, едноставна и уредна. Поставување, лесно да се реши чистотата на бањата. Име на производи : тоалети за тоалети : бања, тоалетотматеријал : керамика пакет вклучува : тоалетен шарм 1*сет (не вклучувајќи други демо -предмети) совети : 1. Поради рачно мерење, дозволете девијација од 2-3 см. Поради различни монитори, бојата може да варира, ве молиме разберете.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди