.

.

New
Veatree 206PCS 2.28 Магнетна зграда стапчиња блокови играчки, магнет едукативни играчки матични играчки за деца и возрасни, градежни играчки 3D загатка со торба за складира?

Veatree 206PCS 2.28 Магнетна зграда стапчиња блокови играчки, магнет едукативни играчки матични играчки за

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

A Обучете ја координацијата на децата. Подобрете ја интелигенцијата за деца интелигенција. култивирајте ги детските емоции и стабилниот пл. Деца и наставници Совршена алатка за учење и учење. Инспирирајте ја имагинацијата на децата и различната потенцијална креативност. култивирајте го лудичкото чувство на децата, стерео чувството и чувството за достигнување. Материјал : ПП од одделение за храна и магнетна железна лента. Боја : Сина/светло зелена/зелена/розова/црвена/жолта/небо сина/виолетова/розова/портокалова. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Дијаметар : 0,45 ". Магнетна лента x 140. челична топка x 66. торба за складирање x 1. ⛳ Најдобро едукативна играчка за деца : Овој сет на играчки за магнетна конструкција е изработен од материјал за ПП пријателски за животната средина, без мирис ПП што е нетоксично, без БПА, нема штетни материи. Наменети да издржат груба игра и издржлива употреба. ⛳ Грешката вредност 3Д играчки за загатки : 206 парчиња играчки поставени на возови графичко сознание на вашето дете, исто така го стимулира нивното просторно размислување и рачно око-очи координација. Иновативни идеи за вашите деца да ја подобрат можноста да разликуваат бои, да ја збогатат нивната креативност и имагинација. Развијте способност за размислување на мозокот. на бојата на вашите деца. стекнете геометриски форми, вклучувајќи броеви на броеви на 3Д форми, магнетни поларитети и архитектонски дизајн. Инспиративни, рекреативни, едукативни, конвенционални играчки. Не само за дете, исто така и одлично за вас да изградите позитивен однос со вашите мали во околина на забава. Perferfect Team -Toys Toys : Соодветна настава за деца и одличен стрес за возрасни. Исто така е совршена играчка поставена за да се изгради позитивна врска со вашите деца. 【Ве молиме, забележете : Ако сакате да завршите некои сложени графики на упатството за корисникот, потребни ви се два или повеќе сетови на оваа играчка за стебло. Преносна торба за складирање и прекрасен подарок за деца : Нашата зграда стапчиња поставени со торба за складирање, никогаш не се мешаат во вашата куќа. Може да се користи на неодредено време и лесен за сместување. Исто така е многу преносно, можете да уживате во незаборавните моменти со вашите легло, без оглед на затворено или на отворено. -Најдобра едукативна играчка за деца : Овој сет на играчки за магнетна конструкција е изработен од PP-пријателски за животна средина, без мирис, кој е нетоксичен, без БПА, без штетни материи. Дизајниран да издржи груба игра и трајна употреба. ⛳ Грешка Вредност 3Д играчки за загатки : 206 парчиња играчки поставени на обука графичко сознание на вашето дете, исто така го стимулира нивното просторно размислување и координација на рачно око.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди