.

.

New
Снимете зашеметувачки макро снимки со магнетната леќа за леќата за леќи за леќи за OSMO џеб 1/2 камера - надградба на висока резолуција и додаток за есенцијална фотогр?

Снимете зашеметувачки макро снимки со магнетната леќа за леќата за леќи за леќи за OSMO џеб 1/2 камера - надградба

DEN 532.80

Тековен
Во продавницата

Подобрениот квалитет на сликата : Макро леќата со макро леќа за легура со висока резолуција за OSMO џеб 1/2 камера е опремена со повеќеслојна анти-рефлекција на облогата што ја зголемува светло-пренесувањето и ги обновува вистинските бои на вашите слики Безбедно и стабилно : Со својот целосен магнетски дизајн на опкружување, оваа прицврстување на леќи обезбедува стабилност на адсорпција, спречувајќи тресење и истекување на светлина. Детали за макро : Овој додаток е совршен за макро фотографија бидејќи ви овозможува да ги фатите и запомните сите малку детали во вашиот живот што лесно може да се занемари со необични очи. Компатибилен и лесен за корисниците : Компатибилен е со камерата OSMO Pocket 1/2, а неговата соодветна големина и силната сила на адсорпција го олеснуваат употребата без никакви проблеми. Издржлив и разноврсен : Ако сте ентузијаст на отворено, овој производ е совршен за вас. Неговата стабилна и издржлива градба го прави идеален за кампување, излети или која било друга активност на отворено, обезбедувајќи ви услужен живот. Не ја пропуштајте можноста да ги подобрите можностите за џебна камера OSMO со оваа револуционерна макро леќи со рамка за легура на магнетна инсталација. Добијте ги рацете денес и доживејте го светот како никогаш порано!. Прирачник за производи. Прирачник за производи. Воведи : макро -леќата со макро -леќа за легура Макро леќи Висока резолуција за камера OSMO Pocket 1/2 е суштински додаток за секој ентузијаст за фотографирање со овој леќа, можете да фатите зачудувачки макро снимки со вашата џебна камера OSMO, тоа е совршена надградба за секој фотограф што гледа За да ја однесат својата макро фотографија на следното ниво, монтирањето на магнетните леќи е лесно да се инсталира и отстрани, што го прави идеален додаток за џеб на Осмо со своите можности за висока резолуција, овој леќа ќе произведе остри и детални слики да ги добијат вашите раце на ова мора да го имаат Алатка меѓу алатките за леќи со фотоапарати и алатките за макро фотографирање кои се оптимизирани за надградби на фотоапарати со висока резолуција.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди