.

.

New
INANIR KCD1 Тркалезна Црвена, Жолта И Сино Зелена 3Pin Spdt Вклучување/Исклучување Рокер Прекинувач ЗА Напојување AC 125V/10A 250V/6A Со Светлина

INANIR KCD1 Тркалезна Црвена, Жолта И Сино Зелена 3Pin Spdt Вклучување/Исклучување Рокер Прекинувач

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

Модел : KCD1 Работен Напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 250 V /125 V. Номинална струја : 16А/20А. боја : црвена зелена жолта сина. Игла за поврзување : 3. Работен Напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 250 V /125 V. Номинална струја : 16А/20А. боја : црвена зелена жолта сина. Игла за поврзување : 3. Модел : KCD1 Operating Напон : AC 250 V /125vrated струја : 16 A/20 AColour : црвена зелена жолта сина игла за поврзување : 3.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди