.

.

New
Влочки за автоматско појавување на автоматски ленти Rojajis 2 пакет 4,7in Coster Extentur Protector Cover ви даваат седишта за удобно погон Универзални додатоци за внатрешни работи на

Влочки за автоматско појавување на автоматски ленти Rojajis 2 пакет 4,7in Coster Extentur Protector Cover ви

DEN 255.84

Тековен
Во продавницата

Материјал со висок квалитет : Оваа обвивка за заштитник на влошки е производ изработен од висококвалитетна пластика од не'рѓосувачки челик и ABS Подложните клипови за заштита на заштитникот ги покриваат цврсти и издржливи, не е потребна инсталација, овозможувајќи ви да патувате удобно. Услуга на клиентите : Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи за покривање на Pushion Bucke Cover (Универзални додатоци за автомобили), Ве молиме слободно контактирајте со нас!. Широка апликација : Плачи за продолжување на влошки погодни за 95% модели на автомобили на пазарот, ве молиме проверете ја ширината на вашиот оригинален метален јазик : 0,79/0,87 инчи (20-22,1 мм, должина : 1 инч (25,4 мм повеќе) применлив. Материјал со висок квалитет. : Ова покритие за заштитник на влошки е производ изработен од висококвалитетен не'рѓосувачки челик и АБС пластика. Плачи за влошки за заштита на цврсти и издржливи, не е потребна инсталација, овозможувајќи ви да патувате удобно. Услуга на клиентите : Ако имате какви било прашања во врска со насловната страница Производи (Универзални додатоци за автомобили), Ве молиме слободно контактирајте не! , Должина : 1 инч (25,4 мм повеќе) Применливо. 2 Пакувајте ги влошки за автоматски појаси на седиштето 4,7in капакот на заштитникот на продолжување на перницата ви даваат комфорни погонски седишта Универзални додатоци за внатрешни работи на автомобили.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди