.

.

New
Andongnywell женски обичен V врат блуза 3/4 bellвоно ракав панел кошули лабави врвни шифони кошула туники блузи

Andongnywell женски обичен V врат блуза 3/4 bellвоно ракав панел кошули лабави врвни шифони кошула туники блузи

DEN 1.33

Тековен
Во продавницата

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Карактеристики : лесен, мазен, мек, удобно и привлечно. Костум за девојчиња, жени кога излегуваат, забава, работа и сите обични прилики. Дизајн : костум за секојдневно носење и друга пригода како за клуб, ноќ. Добро оди со тексас фармерки, панталони за нозе итн., И мека ткаенина за дишење го прават совршено да се носи заедно. Едноставен дизајн ја прави оваа блуза елегантна и убава. Стил : уникатен стил, ве натера да биде убава, модерна, секси и елегантна нашата прекрасна обична маица врвови шифонски блузи е шик мода што мора да има блуза. Совршен натпревар со вашите омилени фармерки и хеланки. Повод : Обичен, забава, ноќна ноќ, клубска облека, датира, коктел, клуб, плажа, свадба, празник и секојдневен живот. Обичната лабава блуза може да се спари со фармерки, хеланки или шорцеви за изглед што е лесно да се сака цела сезона. Големина : Секој од нашите производи е прикачен со табела со големина, ве молиме изберете ја соодветната големина пред да нарачате, доколку имате какви било прашања во врска со големината, Ве молиме слободно контактирајте не преку е -пошта. Ви благодариме! Имајте убав ден!. Карактеристики : лесен, мазен, мек, удобно и привлечно. Костум за девојчиња, жени кога излегуваат, забава, работа и сите обични прилики. Дизајн : костум за секојдневно носење и друга пригода како за клуб, ноќ. Добро оди со тексас фармерки, панталони за нозе итн., И мека ткаенина за дишење го прават совршено да се носи заедно. Едноставен дизајн ја прави оваа блуза елегантна и убава. Стил : уникатен стил, ве натера да биде убава, модерна, секси и елегантна нашата прекрасна обична маица врвови шифонски блузи е шик мода што мора да има блуза. Совршен натпревар со вашите омилени фармерки и хеланки. Повод : Обичен, забава, ноќна ноќ, клубска облека, датира, коктел, клуб, плажа, свадба, празник и секојдневен живот. Обичната лабава блуза може да се спари со фармерки, хеланки или шорцеви за изглед што е лесно да се сака цела сезона.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди