.

.

New
Hardенски опашка, женски роллдун супер долг перформанси стил на нозе SUP06

Hardенски опашка, женски роллдун супер долг перформанси стил на нозе SUP06

DEN 1344.00

Тековен
Во продавницата

90% Суперплекс, 10% ликра Никој не прави половината на половината на Roldown како што правиме. Нашето нозе на Roldown е ласкаво на сите типови на тело и е прилагодлива за висина за многу низок пораст или вклопување на сите. Без разлика дали ја погодувате салата, трчате работи или легнувате цел ден, овие хеланки за перформанси ќе ви одат. Подолгата, контурирана лента за половината обезбедува безбедно, мазно вклопување без еластична ★ супер долга должина што може да покрие пета, совршена за јога-двојно зашивање го зајакнува половината за долготрајно абење ★ insert insert insert за удобност и функција. Содржина на ткаенина : 84% Суперплекс, 16% ликра ★ пред-смарт, рака или машина миење во ладна вода, користете благ детергент, без белило, суво суво ниско ★ направено во САД. ИНСЕАМ : 31 ”сите големини. Содржина на ткаенина : 84% Суперплекс, 16% ликра ★ пред-смарт, рака или машина миење во ладна вода, користете благ детергент, без белило, суво суво ниско ★ направено во САД.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди