.

.

New
Киријат 12 -инчен круг сребрена монистра торта стојат со сјајни кристални мониста десерт колачиња овошје послужавник за сервирање за свадбена забава

Киријат 12 -инчен круг сребрена монистра торта стојат со сјајни кристални мониста десерт колачиња овошје

DEN 607.84

Тековен
Во продавницата

Димензии : 12 "плоча со дијаметар, висока 4" Совршена за секоја пригода : Колачи за изложба, кекси и десерти на која било свадба, настан, роденден, забава, бебе или невестински туш, годишнина, quinceanera, матура, попладневен чај или едноставно украсете ги вашите Дома. е поддржано од 3 нозе на топки за да се обезбеди цврстина на масата. Монистра со метална торта стои вистински амблем на луксуз и стил! Нашиот елегантен штанд за торта со сребро за трескање е украсен со искриви олово кристали на сечење жични на своето место и дизајнирани со детално внимание. Додадете допир од глиц и глам до поставките на вашата маса со ова чистење торта со торта, кое е на врвот со рефлективен метал за прекрасен дисплеј. Класичната тркалезна форма, заедно со кристалите на треперење и сјајната сребрена завршница, направете ја оваа луксузна торта да стои егзотичен додаток за да гламум модерно модерно Тематска прилика нагоре. Кристално монистра на рабовите за заслепувачки дисплеј, опкружете го овој штанд за торта со кревање со нашите држачи за свеќи од кристал лустер или огледални вазни и координираат со друга колекција на табели со кристал. Овој сјаен штанд за торта со скапоцен камен се состои од три реда на трепкачки кристално брада околу рабовите и атрактивни нозе на сребрена топка за додадено регално чувство. Волшебни силуети околу раскошно прикажување на вашата торта користејќи го ова сонувачко парче или создадете центар за привлекување око со тоа што ќе ја поставите на вашата невестинска маса со LED свеќи или чинија со потопливи лебдечки свеќи што рефлектираат волшебни силуети наоколу!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди