.

.

New
Aexit 75 x Абразивни тркала и дискови 8мм челична жица полирање на тркала за мелење четки за мелење на четкички ротирачки алатка

Aexit 75 x Абразивни тркала и дискови 8мм челична жица полирање на тркала за мелење четки за мелење на четкички ротирачки

DEN 126.56

Тековен
Во продавницата

Главен материјал : челична жица, метал; Содржина на пакет : четка за тркала за полирање 1 x Име на производот : четка за полирање на тркалото; Тежина : 80g. Главна боја : златен тон, сребрен тон; РПМ : Макс : 4500. Големина на главата : 75 x 8mm/ 3 "x 0,3" (d*крлежи); Големина на Шанк : 6 x 25мм/ 0,24 "x 1" (d*l). Вкупна должина : 32мм/ 1,3 ". Одлично за полирање накит или други работи за работа со метал.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди