.

.

New
Затоплувачи на рацете на Окопа, полнење 2 пакувања, магнетна електрична рачна вода, 16 часа топлина 4 нивоа се загреваат до 145 ℉, USB-C преносен полнач 10000mAh, Raynauds, Golf, Tech п?

Затоплувачи на рацете на Окопа, полнење 2 пакувања, магнетна електрична рачна вода, 16 часа топлина

DEN 463.84

Тековен
Во продавницата

Магнетна привлечност, над имагинацијата Загревачите на рацете на близнаци се прикачени заедно со силни магнети, но сепак може лесно да се одвојат кога е потребно. Може да ги комбинирате за да создадете единечна палма со големина на рака, или да ги одделите за да ги лизнете во џебовите, да држите по еден во секоја рака, да споделите по еден грејач со вашето семејство. Брзо ослободување на топлина. Со зголемување од 20% во густината на електрична енергија, Магвинс произведува огромна топлина во секунди. Супер издржливо, мазно, уникатно куќиште со алуминиум со висок степен, промовира задржување на топлината, па дури и дистрибуција на топлина. Најдобри моменти на затоплување. Ергономски удобно. Естетски пријатно. Magtwins има четири поставки за температура на греење кои се движат од удобна топлина до 145 ° F топло. Изберете ја вашата најудобна топлина. Ние ја поедноставуваме вашата работа со тоа што се сеќаваме на претходното ниво на греење што сте го избрале и се префрлате на тоа следното време. Подолга топлина. Потоплото на едната рака е опремена со батерија што може да се полни 5000m Ah, што му овозможува да создаде големо времетраење на излезот на топлина од 8+ часа на ниско ниво, или да го наполни вашиот телефон до 1,5+ пати со полн капацитет. Направено да трае. Ние ги подобривме деталите, како што се гумените капаци што ги штитат пристаништата за полнење од нечистотија од прашина и џеб. Magtwins ќе направи одличен подарок за голфери, кампери, ловци, планинари и други ентузијасти на отворено. Магнетна привлечност, над имагинацијата. Загревачите на рацете на близнаци се прикачени заедно со силни магнети, но сепак може лесно да се одвојат кога е потребно. Може да ги комбинирате за да создадете единечна палма со големина на рака, или да ги одделите за да ги лизнете во џебовите, да држите по еден во секоја рака, да споделите по еден грејач со вашето семејство. Брзо ослободување на топлина. Со зголемување од 20% во густината на електрична енергија, Магвинс произведува огромна топлина во секунди.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди