.

.

New
Ahijoy сјај лепило винил портокалова црвена искра трајно винил 12 x 5ft сјаен сјаен винил за налепници за чаши кригла DIY подароци за одмор и забава

Ahijoy сјај лепило винил портокалова црвена искра трајно винил 12 x 5ft сјаен сјаен винил за налепници за чаши кригла

DEN 191.84

Тековен
Во продавницата

? Декал, што може лесно да се намали во која било форма што ви треба Откако ќе се намали, тоа е ветре да го примените на вашата избрана површина, и ќе се залепи долго и силно!. печатење винил/не работи со инк-џет или ласерски печатачи. Се препорачува пресек Windows. Погоден за поголемиот дел од винил секачот. (Забелешка : производот нема да се држи до крпа).? Најдобар винил што сте го купиле од и назад за да купите повеќе за себе, за вашето семејство и вашите пријатели!. Ахјуј сјајниот постојан винил ви обезбедува прилично сјајни подароци за DIY!. ? Откако ќе се намали, ветре е да го нанесете на избраната површина и ќе се залепи долго и силно!. ✂ 【Забелешка】? Не винил за пренесување на топлина/не HTV/не печатење винил/не работи со инк -џет или ласерски печатачи. Се препорачува намалување на тестот. ? 【Шиго употреба】- Постојаниот лист за лепило за лепило може да се залепи цврсто за машина за сечење, занаетчиски секач, декорација на забави, налепница, декоратор за автомобили, декор за чаши, прозорци. Погоден за поголемиот дел од секачот за винил. (Забелешка : производот нема да се држи до крпа). Гаранција за гаранција】 - Аххој лепило винил обезбедува 30 дена бесплатен поврат на производот и 2 години гаранција. Како и да е, ќе откриете дека ова е најдобриот винил што сте го купиле од и назад за да купите повеќе за себе, за вашето семејство и вашите пријатели!. Ahijoy Сјајниот постојан лепило сјајно винил, сјајно лепило за лепило винил за DIY подароци дома декор декор кригла прозорец керамика празник за забава Декорирање Карактеристики : 12 "x5ft/ролна боја : портокалова црвена лепило : Постојана површина : Сјајна текстуална занаетчиска поставка Крикут Истражете го воздухот 2 Материјал : Винил : Винил : Винил Притисок : 220 Силуета Cameo 4 Материјал : винил, мазна длабочина на сечилото : 3 Сила : 25 Брзина : 5 Како да се користи Ве молиме излупете го горниот слој пред дизајнот 1. Нахранете го винилот во вашата сјајна машина нагоре и прилагодете ги поставките за намалување по потреба.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди