.

.

New
Зимски термички термички долна облека на Атлио 2 пакет, долга сет на nsонс, руно постави топол основен слој, горе и дно за ладно време

Зимски термички термички долна облека на Атлио 2 пакет, долга сет на nsонс, руно постави топол основен слој,

DEN 0.67

Тековен
Во продавницата

88% полиестер, 12% еластан Затворање на еластичност. Серија за миење на машини. ** Совет за перење : Измијте одделно пред да носите **. [Материјали] Мешавината на ткаенината од полиестер и спандекс е одлична еластичност со неограничено движење. [Двоен ткаенина за задржување на топлината] џебовите на воздухот го зголемуваат изолациониот ефект и го намалуваат надворешното губење на топлината. [Горниот и долниот сет] 1 кошула и 1 панталони се вклучени во пакет. Погоден е како базел за скијање, сноубординг, моторни мотори, велосипедизам, трчање, јога, фитнес, пешачење и разни други активности за обука и спорт. Премиум термички материјал кој обезбедува подобрена топлина во ладните сезони.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди